Život je z 10% to, co se mi stane.

3. března 2009 v 14:58 | zapplig |  Citové výlevy
Zbylých 90% to, jak na to reaguji.

Hojky. Lidi já jsem asi vážně nějaká vadná! Fakt! Úplně trapná! A proč? Protože..

Včera jsem si psala po icq s Martinem. Je to kluk, se kterým se znám asi 3 měsíce a mám ho ráda. - Moc! Bydlí asi tak 20km ode mě, ale slíbil, že ke mě někdy přijede a nebo já k němu. Zná se i s Luckou, i když taky jen přes psaní. Je to moc hodnej, milej, sympatickej, zábavnej, vtipnej a prostě super kluk. Kdybych mohla, jela bych za ním hned. Ale to nejde.. Včera se mě ptal na číslo mobilu. Tak jo. Dala jsem mu ho. Jenže z minulýho vztahu jsem prostě na kluky nějaká.. divná. Teda pokud jde o vztah. Když mi nějakej kluk řekne, ať s ním jdu ven (něco jako rande), tak v tu chvíli "proč ne?". Ale večer, když usínám, nebo i přes den, kdy na to myslím, je mi špatně.
No a když jsem Martinovi to číslo dala, tak jsem už měla strach. Nevim z čeho. Prostě takovej blbej pocit. Jako že se bojím, až mi něco napíše. Že mi bude moct napsat kdy bude chtít. Že aniž bych třeba věděla, od koho mi právě přišla smska, tak si ji stejnak přečtu. A když se s ním "rozejdu", nijak mu svoje číslo ze seznamu nevymažu a bude mi moct napsat kdykoli.. Ale tak o to mi ani nijak moc nejde. Včera jsem si tím hlavu nelámala. Ale dneska ráno o půl šestý přišla smska. A? Hádejte kdo psal? No jasně že Martin. No, snad ani nemusim psát, jak mě přepadlo špatně od žaludku, div jsem se nepob*.. Já vážně nevim čím to je! Fakt! Už si s Luckou "plánujem", jak by bylo fajn o prázkách, kdybychom za ním přijely, pokecaly v reálu a tak! Jenže takhle ty dny v depresích.. Asi to jsou ty pozůstatky z minula. Myslela jsem si, že je to už za mnou. Ale není. Kdykoli se někdo zmíní o rande (se mnou), nebo prostě jen tak si vyjít, tak už mi je špatně. Asi to je tím strachem. Ale já NEMÁM důvod se bát! Vím a jsem přesvědčená, že se nic nestane! Dyť je to jen blbý rande sakra! Ale jo.. Říkejte mi to..

Sice já teď mám skvělou náladu! Ve škole to bylo senzační. Sice tam nebyla Lucka a neměla jsem se tam s kym v kuse bavit, ale i tak to bylo super. Nojo, kluci - zase ty jejich hlášky a střeštěný nápady. Člověk je nemůže nemilovat. :D
Ale to ráno, jak mi přišla ta sms.. Já myslela, že se zhroutím. Hej já fakt nevim čím to je a nechci to mít! Chci se toho zbavit! Chci být nadšená, když mi to napíše znova! Nechci, aby mi bylo špatně.. Opravdu ne.. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nezávislá nezávislá | Web | 3. března 2009 v 16:42 | Reagovat

jo čtu, chtěla jsem se podívat, ale nakonec jsem si řekla, až když to přečtu x) Je to úžasné i v podobě knížky, doporučuji..

JJ stěhování, problém, budu se tím muset nějak "prokousat"

"strach" to taky někdy pocituju, takovej zvláštní strach, neboj je to normální x) a chtěla bych aby ti to s ním vyšlo

2 Lady PB Lady PB | Web | 3. března 2009 v 16:47 | Reagovat

Taky to mám někdy tak... Třeba když se s nějakým klukem /nebo prostě s někým/domluvím,že by jsme někam další den zašli,tak pak večer nadtím přemýšíma a nejradši bych to zrušila... Jsem totiž srab a vždycky se bojím toho,jak by to dopadlo :)

Nevím, co ti mám poradit.... Zkus na to nemyslet a prostě si to užívat,třeba to půjde :)

3 nevědomá nevědomá | Web | 3. března 2009 v 17:08 | Reagovat

Není to zas až tak z donucení, to je spíše ted, když jsem nemocná a spíše se mi chce ležet, ale kdybych se měla zatím vykašlat na blog, tak tu nebudu dost dlouho, což to tu nechci jen tak nechat. :)

4 Broučidlo-věrné SBé Broučidlo-věrné SBé | Web | 3. března 2009 v 20:02 | Reagovat

Mám podobný problém. Když si s klukem píšu přes internet,jsem vtipná,milá ale jakmile jde do tuhého a s tím oným se vidím real,tak najednou nevím,co mám říct. Jestli třeba taky nemáš strah z tohodle...? Aspoň bych nebyla sama :D

5 ŠkrabušQa ŠkrabušQa | Web | 13. března 2009 v 13:23 | Reagovat

jasně... to sse mi stává dost často, nejprve jsem si myslela, že to bude tím, že není ten pravy...ale potom jsem rychle pochopila že tím  to prostě není!

Je to tím, že zažívám něco nového a proto se tomu tělo chce bránit...

Každopádně není čeho se bát, páč by jsi si potom neužila žádnej vztah ... takže neváhej a nějaké to rande domluv :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama