Je po dešti

2. dubna 2009 v 17:34 | zapplig |  Čas plyne
.. sluníčko svítí a je částečně klid. Ale na jak dlouho?

Já jsem včera normálně měla menší zkrat. Já jsem asi fakt už ujetá. Jsem šla do vany se vykoupat (jak jinak), na mobilu jsem si pustila písničky a tak nějak se pokusila relaxovat. Jenže jak je u mě obvyklý, moc dlouho jsem to nevydržela a začala se věnovat hygieně (nebo jak to nazvat :D). No, držela jsem v ruce holítko a prostě.. mi hráblo. Jsem měla nutkání zjistit, co na tom mají ti lidi, že se poškozujou. Chtěla jsem poznat tu bolest, tu chuť, to uvolnění. Jenže místo říznutí jsem se dočkala velkýho nic. I když jsem měla holítko nový, prvně použitý, žiletky v něm byly ale úplně tupý, co se týče říznutí. Já vím, jsem úplná kráva, když mám k tomuhle sklony. Ale kdybyste věděli, jakej jsem před a při tom měla hroznej strach, tak byste pak usoudili, že jsem to nechtěla udělat za účelem se zabít (na to bych si kdyžtak vybrala jiný způsob!).
Já se stydim, když to píšu. Si připadám úplně jak nějakej blbec. Nechápu, jak jsem to mohla jenom vyzkoušet. Teď si říkám, co by se stalo, kdybych se fakt řízla. Už to nechci nikdy zkusit. Fakt! Nepište mi, že jsem udělala hroznou blbost, já to vím!
Psala jsem, že mám zánět spojivek. Díky kapičkám se mi to lepší. Mám hroznou radost, že je krásný počasí, ale "díky" těm očím nemůžu být venku. Krom teda cesty ze školy. Tu prostě vydržet musim. Ale snažím se být na dosah paprsků co nejmíň. Samozřejmě to se nelíbí Lucce, protože doma nás to nebaví. Tak si budu muset brát kšiltu a sluneční brýle. A ještě k tomu takový teplo.. Dneska jsem šla poprvý domů jen v mikče. Krásný. :)
Jo a taky jsem se dneska chytla s tátou hned při otevření domovních dveří. Klíč od baráku mám, ale nějak se mi zkřivil, tak mi bábi šla udělat novej. V pátek jsem ho dostala, vyměnila a hned v pondělí ho vyzkoušela. Jenže mi ten klíč nešel otočit. Doma jsem to pak řekla, máma mi nabídla, že si ty naše klíče vyměníme. Ale to by se pak domů nedostala ona, tak jsem to odmítla. A dneska se na mě otec nasral, že nebude dycky slízat patro kuli tomu, že mi nejde otočit klíč. Tak mi dal svůj, ale já ho zavrhla. Jak by lozil domů on? Oknem? Pche! Se na mě naštval, já za ním zabouchla dveře s tím, že prostě NE! a šla si po svým. Tak jsem si na kroužek dala oba dva moje klíče. Když nepůjde jeden, půjde druhej. I když jeden z nich nepůjde vůbec.. :D Mě to neva.
Ano - baví mě se hádat. Ale jen s někým. S tátou mě to nijak neštve, protože on ví, že ho moc nemusim. Ale stejnak to bere s humorem. Puberťačka, co by chtěl? :P
A to už je asi všecko, co jsem měla potřebu napsat. Možná jsem na něco zapomněla, tak příště. :) Mějte se a v žádným případě si neubližujte záměrně!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nezávislá nezávislá | Web | 2. dubna 2009 v 18:05 | Reagovat

No já snad Ano, a třeba tentokrát budeš mít i ty x)

Sebepoškozování- mám na to rozhodně zápornej názor,a taky bych se určitě bála.

2 Broučidlo-věrné SBé Broučidlo-věrné SBé | Web | 4. dubna 2009 v 17:55 | Reagovat

Mno tak ještě že sis nic neudělala. Zato já jsem posledně pěkně řízla,když jsem si holila nohy. Ale už je to dobrý. Peroxid vodíku to vyřešil za mě.

A jinak je fajn,že už je teplo a nemusíme chodit nabalené. U nás v severních čechách,kde by každej čekal,že je tu nejchladněji,se už chodíme koupat a procházet se po městě jenom v tričku si taky můžeme dovolit. Dneska odpoledně jsem naměřila na teploměru neuvěřitelných 26 stupňů. Ale prý se má někdy zase dost ochladit,takže budeme muset vytáhnou zase bundy. To počasí si z nás dělá prdýlky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama