Mám chuť se zahrabat

30. dubna 2009 v 22:39 | zapplig |  Čas plyne
Někam hodně hluboko, kde by ON nebyl!

Dneska je pálení čarodějnic. Asi to každý ví. S Luckou jsme byly domluvené, že se půjdem kouknout na koupák (na zapalování čarodějnice), posadit se a pokecat. Jenže před tím jsem úplně zapomněla, že všichni ze škol budou doma, případně právě na koupáku. Včetně JEHO. Uvědomila jsem si to až při dnešní cestě na koupák. Bylo před osmou hodinou a Lucka se tam chtěla aspoň kouknout - nikdy tam nebyla. Jenže jakmile jsme prošly bránou, hned jsem HO uviděla. Sevřel se mi žaludek. Chtěly jsme si koupit aspoň pití, tak si Lucka koupila kofolu, já chtěla co nejrychleji vypadnout. Cítila jsem JEHO pohledy na svých zádech. I na tu dálku si myslim, že mě poznal. Já HO hned, bez sebedelšího zkoumání. Radši bych ho ale vůbec neznala.. vůbec! Lucce jsem vysvětlila, že chci jít pryč, tak jsme do minuty prošly bránou ven. Rozhodly jsme se jít na hřiště, kde se taky konaly čarodky, ale posezení jsme tam neplánovaly. Tak jsme obešly celou naši ves, a už ve 20:45 jsme chtěly jít každá domů - venku ve dvou jsme nevěděly co dělat. A navíc nás bolely nohy. Bylo mi docela líto, že ten koupák nevyšel. Lucka se tam těšila a já jsem jen kuli jednomu debilovi zkazila náš večer.
Ale pak jsme si po cestě všimly otevřené vinárny (já myslela, že tam budou mít zavřeno, ale naštěstí neměli). Stavily jsme se tam na kofolu (já ji moc nemusim, ale dnes to bylo vyjímečný) a zmrzlinovej pohár - jen tak na chuť. :) Pokecaly jsme o všem. Nakonec to bylo lepší, než jak by mohla dopadnout atmosféra na koupáku. Obě jsme se tam nasmály, až nás bolela břicha.
Jenže kuli NĚMU jsem měla pořád takovej divnej pocit. Depresivní. Jakej jsem měla v době, kdy jsem s ním chodila a pak ještě po tom.. a jakej mám, když si na něj vzpomenu.. když jsou prázky a já vim, že on může být kdekoli v mým okolí.. že na něj narazím.. Nechci ho potkat. Dneska jsem na koupák opravdu neměla chodit. A taky ON je důvod, proč nechci prázdniny, proč nechci chodit ven, proč chci tak rychle na intr, zmizet odtud. Jenže vím, že tohoto pocitu se nezbavím, i když budu na intru. Protože stejnak po přijetí domů budu vědět, že on je doma taky. Nechci na něj myslet. Nechci mu věnovat víc jak osminku tohoto článku. ON si to nezaslouží..
Lucka navrhla, že bych u ní mohla z pátka na sobotu spát. Mě se to zdálo jako super nápad. Plánujeme to už dlouho, ale až na velký prázky. Jenže ty jsou daleko. A nám se nechce čekat. Musim se teda na to zeptat mámy. Myslim, že mi to dovolí. Ale nebudu se radovat předčasně. :)

A jak jste si vy užili čarodky? Holky - neupálili vás? :P


========================================

Btw.: Na chemii jsem se opravdu nechala vyzkoušet dobrovolně.. Nevěděla jsem, jestli jsem už vůbec byla zkoušená nebo ne, tak jsem se zeptala: "Pane učiteli, byla jsem už zkoušená ústně?"
On: "To já nevim."
Já: "A nemohl byste se kouknout?"
On: "Tak jestli máš v žákovské ode mě něco napsanýho, tak jsi byla."
Já: "No právě že nemám, ale minule jsem taky neměla a zkoušená jsem byla."
On se kouknul do svýho sešitu.. "Tak jestli jsi ...(moje jméno), tak jsi ústně nebyla."
Já: "Tak fajn."
On: "Proč?"
Já: "Jen tak.."
On: "Chceš být?"
Já: "A můžu?" xD
On: "Tak jestli chceš, tak pojď.."
Vzala jsem si ŽK a šla ke katedře. Až teprve tam jsem si uvědomila, co jsem to zase udělala.. A chcete vědět, co jsem dostala?..... Hm... v žákajdě mám dvojku, ale u něj 1-2!!!! Já byla štěstím bez sebe!! Sice jsem věděla, že to umim, ale nikdy si nejsem zas tak jistá, takže jsem doufala, aby to bylo maximálně za 3! A ono todle.. Takže zkoušení mám z krku. Jak písemný, tak ústní. Božííčku, děkuju! :D :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nezávislá nezávislá | Web | 1. května 2009 v 11:49 | Reagovat

Nojo jenomže my deváťáci máme s osmákama tělocvik.. takže takhle si jich všímat musíme, ale máš pravdu, je to čím dál horší, čím víc se blíží konec roku, a ony za chvilku budou nejstarší x)
A na co deš?
Neupálili mě, tebe doufám potom ještě taky ne xD Jo vidíš nakonec sis ten večer užila,ale škoda, že ne na koupáku co? ale jakto, že ti vadí jeho pohledy a to všechno? x)

2 Broučidlo-věrné SBé Broučidlo-věrné SBé | Web | 1. května 2009 v 17:01 | Reagovat

Mno,sice nevím,co ti ten kluk udělal,ale měla by ses na něj vykašlat,tak mu dáš najevo,že je ti jeho přítomnost u řitního otvoru. A další věc je dělat,že ho nevidíš.
A jinak čarodejnice z mé strany byly na fekální hmotu :(

3 nezávislá nezávislá | Web | 2. května 2009 v 13:25 | Reagovat

Jj, tak už chápu.. nj asi je to hodně těžké. Nezávidím ti to.. x) to zvládneš x**

4 nezávislá nezávislá | Web | 2. května 2009 v 13:36 | Reagovat

No jasně že jo. x) To já neuschnu, to vydržím xD Ale někoho bych chtěla, jsem sama už dýl x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama