Proč vůbec žijeme?

7. dubna 2009 v 16:32 | zapplig |  Čas plyne
Když máme pořád nějaký problémy?

Nó, takže jsem zase docela naštvaná. Už jsem sem jednou psala, že mám určitý problémy. Příští týden ve středu jsem měla naplánovaný jít k ženskýmu lékaři, aby mi už konečně poradil, co se mnou je. 3 roky (a to fakt nekecám!) k němu nepravidelně chodím s problémy. Už o mě skoro všechno ví a pokaždý, když se mě na něco ptá, mu odpovídám úplně stejně. A stejnak to k ničemu není.
"Zítra jdem na gyndu. Ráno zůstaneš doma. Dostala jsi antibiotika. A když se to zítra nevyřeší, tak jedem do Žamberka nebo Šumperka. Pak se domluvíme. Pa"
- tak zněla dneska zpráva od mojí mámy. Volala dneska na kožní kvůli výsledkům z testů mojí krve a moči. Na kontrolu jsem měla jít až příští týden ve středu. Kvůli tomu si mamka musela zařídit volno, aby mohla jít se mnou. Jinak by pracovala celý den. Tak jsem jí odepsala, jakto že nebude v práci, když službu mít má. A ona na to: "Vezmu si propustku. Je to akutní!"
Hey a já jsem se ve škole málem složila. Protože těch antibiotik, co mi doktoři kvůli tomuhle všemu dali, je opravdu nespočetně hodně. Teď jeli rodiče s našema fenama ke zvěrolékaři na kontrolu, tak musim počkat, až přijedou. Se právě musim zeptat mámy, o co vlastně jde. Já mám z toho hroznej strach. Z toho, že jí doktorka řekla, že jsem nějak nemocná, nakažená a tak. Lucka hned začala (ze srandy) s tím, že můžu mít rakovinu děložního čípku apod., ale mě se to zdá jako blbost. To by doktor poznal ne? A ještě k tomu jsme dneska na rodince probírali pohlavní nemoci a měli jsme si z učebky vypsat nejdůležitější charakteristiky různých nemocí uvedených v textu. A v některých jsem poznávala jako by ty svoje příznaky..
Jestli to je se mnou vážný, tak pojedu k jiným doktorům na nějaký testy. Na jedné straně budu ráda, protože by mi konečně dali doktoři najevo, že se mnou chcou nějak ty problémy řešit. Ale na druhou stranu mám strach, jak to všechno bude probíhat.
Já se fakt hrozně bojim. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ŠkrabušQa ŠkrabušQa | Web | 7. dubna 2009 v 19:58 | Reagovat

V poho.... hoď se do klidu, protože za 80% nemocí může psychika!!! Fákt, protože tim zabíjíš nějaké ty ... ty částečky (podobné endorfínům) a ty ti nevedou do života vitaminy...

Já bych ti radila... dát si jeden den (například sobotu) aby jsi si pustila muziku, dala si nějký to pestrý jídlo ...(ovoce...)

vlezla si do vany, a prostě to ze sebe "vymyla" ... pomáhá to, hlavně s psychikou! Teda alespoň u mě jo !!! :D

Držim palečky

2 Broučidlo-věrné SBé Broučidlo-věrné SBé | Web | 9. dubna 2009 v 21:06 | Reagovat

Mno musím souhlasit se Škrabuš. Jestli máš něco s psychikou,tak se to odrazí i na tělesném zdraví. A pokud jde o pohlavní nemoce...doktor by to měl poznat. i ,když pravda je,že tam kam chidím já na gyndu je doktorka i doktor. jednou jsem měla takovou pohlavní nemoc běžnou,každý z nich mi předepsal něco jiného a nepomohlo mi z toho nic. Tak jsem si na nemoc musela přijít sama,co to je. Nevím sice,jaké máš příznaky,ale mezi námi děvčaty...přečti si něco o vaginální mikóze. Třeba se v tom poznáš.   A i kdyby ne,vaginální čípky na tuto nemoc pomáhají i na jiné podobné nemoce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama