Já vyprávím, ty posloucháš, asi jsem únavnej..

18. května 2009 v 18:21 | zapplig |  Čas plyne
Nesmíš mě tak vážně brát.. Jen vyprávím pár hloupostí a třeba mám jen chuť jen tak si do větru lhát..

Dneska jsem byla v Ústí n/O na ženským a vyšlo mi, že "tam dole" je všechno konečně v pořádku, ale že ty problémy, co mám doteď, budu mít pořád.. že to prej v pubertě bývá a časem to přejde. Jinak močák mám pořád zaneřáděnej, tak jsem jim tam nechala vzorek moči a ve středu budou výsledky, tak jsem zvědavá. Jinak mám se fajn. S mamčou jsme se cestou domů zastavily ještě v Léťáku v obchodě kouknout se na nějaká trička. Ona nemá ani jedno kloudný, tak si chtěla nějaký obstarat.. Jenže 'samozřejmě' neměli její velikost, tak si jako cenu útěchy koupila aspoň teplákový tříčtvrťáky - spokojenost sama. No a ještě zastávka byla v Jablonným n/O, kde kupovala dobrůtky pro Káču. A jak jsme doma zjistily, tak ona to nežere.. Aspoň jsme měli co dát Sallyně - nenažrané stvoření. :-/
Včera večer to bylo hezký.. Založila jsem třídu na spolužácích (budoucí hnojaře xP) a jen tak jsem se večer koukala, co je tam novýho, když najednou se tam přidávalo čím dál víc děcek. :D A tak jsem si většinu lidí uložila na icku a tak jsme nějak kecali.. Bylo to fajn, většina se už těší, až vylezou základku, takže jsme měli o čem povídat. :) Ale je škoda, že většina lidí tam bydlí přímo ve městě, kde je ta škola, takže nevim teda s kým budu na intru. I když radši je lepší se tam s nikým neseznamovat, protože s Hančou chceme být na pokoji jenom my 2.. Jak by to pak ve trojici dopadlo? - Nebudu to právě riskovat. Možná si většina stačila všimnout, že kamarádství, které se skládá z lichého počtu, většinou nevydrží.. Já to poznala, stejně jako Hanča, tak to nebudeme pokoušet osud. Však ono se to v září nějak vyvrbí.
A dneska bylo neuvěřitelně krásný počasí. V autě jsem se neskutečně pekla, až jsem si skoro spálila pravou ruku od sluníčka. Kdybych věděla, že bude odpoledne tak hezky, tak bych si vzala něco volnějšího. Přitom jsem měla silný rifle a teplejší tričko.. Zkrátka jak v troubě.
Ještě teď je mi fajn. Hezký počasí na mě působí úžasným dojmem, doufám, že to vydrží dlouho. Tak ahoj a brzy se tu zase objevím. :)

Nádherná hudba? - Možná.
Nádherný text? - Určitě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nezávislá nezávislá | Web | 18. května 2009 v 18:38 | Reagovat

Nj, ono kamarádství ve trojici je vždycky takový divný. I normálně trojice. Vždycky to je 2 a 1.
Taky ted máme hezký počasí. Ráno jako nic moc, ale ted je krásně a taky na mě působí počasí úžasným dojmem x)
a hlavně že jsi v pořádku♥

2 Nobby Nobby | Web | 18. května 2009 v 19:20 | Reagovat

:D takže u tebe fajn? To je skvěle, já mám nový objev :D OOOO ... tak pa :D

P.S. u nás bylo taky hezky :D

3 editka editka | Web | 19. května 2009 v 14:16 | Reagovat

fajne, že už jsi OK :) já jsem včera z té naší konverzace nemohla :D:D musíme nejlíp dneska pokračovat :D u nás bylo včera taky hezky :) ale to už jsem ti asi všechno psala :D tak já zatím mizím, doufám, že se potkáme na ajsku, zase jako včera tam asi budu :) pááá :o*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama