Proč zrovna ti, kteří mají život rádi?

5. května 2009 v 18:49 | zapplig |  Čas plyne
Proč ne ti, kteří jím pohrdají?!

Název článku patří k jedné události, co se mi stala včera. Ale nebudu předbíhat..

Včera (v pondělí) jsem byla na té gyndě. Modlila jsem se, aby tam byla doktorka a ne doktor. Doktorky tomu rozumějí víc. A přání bylo vyslyšeno. Dohromady v ordinaci byly 3 ženské. Jedna sestřička a zbývající dvě doktorky - jedna dětská a druhá "normální". O mě se spíš zajímala ta druhá. No, vyšetřila mě, ptala se mě na problémy a prostě takový otázky, aby prostě těm mým nemocem přišla na kloub.
Jak mají doktoři ve zvyku, poučují jejich nového pacienta o všelijakých praktikách. Vlastně všechno, co mi tam doktorky vysvětlovaly (převlíkání, lezení na kozu, probíhání při odběrech stěrů a jiné) znám, takže jsem jim to odkývla s tím, že takovéto zkušenosti už mám. Ony se jen se smíchem plácly do čela. :P
V ordinaci jsem strávila třičtvrtě hodiny. Vyšla jsem s třemi recepty - prášky na uzdravení močového měchýře, mastičku na léčení dělohy a kapky proti bolesti při krámech. Za dva týdny jedu zase zpátky na kontorku. Prý když mi ty léky nepomůžou, tak se to bude muset řešit jinak.. A řekla to tím způsobem, že by pak nemocnice byla nevyhnutelná. Nebo si to jen namlouvám? Nevim. Ale prostě to tak znělo.. Prášky a mastičky, který by mi měly pomoct, jsem v minulosti dostala snad všechny druhy, takže nevim co by mi doktorka měla dalšího dát.. No uvidíme.

Teď se dostanu k tomu názvu článku.. Z nemocnice jsme šly s mamkou do lékárny s receptama a před náma byla jedna paní. Vypadala úplně normálně - a hlavně navenek zdravě. Jenže jak jsem se doslechla, vyzvedávala si prášky na chuť po chemoterapii. Chudák! Mě jí bylo úplně líto. Dneska jsme se o rakovině bavili i ve škole s učitelem a tak jsem si na tu paní vzpomněla. Učitel říkal, že je to nespravedlivý - nevíme jak ani proč dostaneme rakovinu.. A ten nadpis mi k tomu přijde vhodnej..

Jo a jinak máme ve škole novej zasedák. Njo - učitelku to očividně ještě nepřestalo bavit. :D Pokaždý při losování jsem si přála, abych mohla sedět s mým idolem ze školky (jmenuje se Zdenda, ale psst!!! xD), ale poslední asi 3 měsíce jsem na to všecko kácela. Už mi bylo jedno, s kým budu sedět (teda hlavně ne s tim, se kterým jsem MĚLA sedět teď 2 týdny!). A jako naschvál dneska při rekapitulování míst jsem zaslechla, že já sedim s ním! Já měla takovej šok!! No jako jsem ráda, že s ním sedím, protože to mohlo bejt horší :D Předemnou sedí Hanča s Páťou (zábava :P), takže nejni co řešit. :P .. Jenže mě to teď tak netěší, jako by těšilo tak před dvěma měsíci no. Ale aspoň že sedím v zadní lavici. Nemusim věčně dávat pozor. xP


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama