Výlet

28. května 2009 v 19:29 | zapplig |  Čas plyne
Dlouhé tři a čtvrt dne se třídou

Pondělí: Vstávala jsem ve 4h, pak jsme se třídou jeli vlakem do Lichkova -> Pardubic a pak Kolína, kde jsme na vlak čekali hodinu na nádru v čekárně. Nějak jsem se tam necítila - všichni tam furt blbě čuměli a v čekárně jsme s Luckou hlídali bágly, protože ostatní děcka měli rozchod (my dvě jsme nijak jít nechtěly). Pak si naproti nás sedl takovej cigán - šilhal a byl prostě odpornej.. Vždycky, když jsem si povídala s Luckou, tak na nás zíral (viděla jsem to v postranním pohledu). Já si ho nevšímala, jen jsem se modlila, aby za náma přišel někdo další z děcek, protože jsem v něm neviděla nic dobrýho. Pak přišly učitelky a řekly, že se máme jít projít. Já jsem protestovala - nějak jsem tušila, že ten chlápek neudělá nic dobrýho.. Jenže Lucka mě i přes protesty vytáhla z nádraží a už jsme byly venku. Chytla jsem se Lucky za ruku a šly jsme obejít autobusový zastávky - jen jako okružní cestu. Asi po minutě chůze jsem si všimla, jak ten chlápek vychází z nádra a rozhlíží se.. dala jsem do kroku (Lucka nic nevěděla), ale stejnak nás ten chlap předběhnul.. Před náma jsem viděla, jak furt kouká do boku a tak nás sleduje ('nenápadně'), a jakmile se přestal dívat, zahly jsme za roh. Jenže nic netušící Lucka si dřepla a začala si ohrnovat kalhoty.. Ten chlap šel za náma za ten roh a mě bylo úplně špatně - moje tušení bylo pravdivý - a Lucka se začala taky trochu bát, tak se zvedla a šly jsme dál. Ten chlap pak na nás začal kecat, jestli nemáme oheň. My řekly že ne a on prej jestli nejsme lesby (asi kuli tomu, jak jsme se při chůzi držely) a taky jsme mu odpověděly že ne.. On zase že mezi náma stejnak něco je.. Pak odešel a nechal nás bejt.. Kretén.. A tímhle právě se Lucka taky chtěla vrátit na nádro.. Já tam upe vyklepaná a říkala jsem si, že na jednu stranu lepší, že Lucka nešla ven sama, jak předtím chtěla.. Nevim, jak by to mohlo dopadnout, kdyby se jí todle stalo jako samotné..
Pak jsme přesedali v Mladé Boleslavi, kde byla výluka a do Bělé pod Bezdězem jsme jeli autobusem. Od tamtud už vlakem do Starých splavů, kde jsme byli ubytovaní v kempu do chatek. Nakonec jsme s Luckou spaly samy a úplně mimo chatek ostatních.. takže jsme byly odstrčený, ale ani nám to nevadilo - lepší sami, než s některýma krávama od nás.
Pak jsme se 4 holky vyčvachtaly v Máchově jezeře. Voda byla krásně osvěžující, ale musely jsme se koupat v normal hadrech (=riflový kraťasy a bílý [!] tričko), protože jsme neměly plavky.

Úterý: Budíček v 7h, pak výšlap na hrad Bezděz. Byla to docela fuška se tam došplhat ještě k tomu, když bylo takový vedro. Ale zvládli jsme to. Cesta dolů už byla lepší. :P Po návratu jsme šli zase do jezírka, ale voda byla nějaká škaredá.. a sludenější, protože oproti pondělku foukal vítr.
V noci byla mrtě bouřka. Začala kolem páté šesté hodiny odpoledne a trvala (prej) do půl jedné ráno. Já jsem ale usnula už kolem půlnoci. Nějak jsem toho měla dost.

Středa: Budíček v 7h, pak se jelo vlakem z Velkých Splavů do Bezdězu a pak pěšo do 'města' Doksy na takový nákupy - hlavně pro jídlo na čtvrteční cestu zpátky domů. Já jsem si nic nekoupila no.. :D Pak už jsme měli jenom do večerky volno, protože nás ta cesta hodně zmohla.. :P
Pak se jiný holky spolu nějak pohádaly, takže ONA šla spát ke mě a Lucce do chatky.. Jelikož nechtěla spát odstrčená na dvoupatrovce, šla si lehnout vedle mě a Lucku (postele jsme měly strčený k sobě). V noci byla hrozná zima a ONA se tak strašně roztahovala, že jsem málem spadla z postele.. Byla to nejhorší noc!

Čtvrtek: V 6 hodin budíček. V 8 hodin se šlo na nádro a začala cesta vlakem domů. Velké Splavy -> Bělá pod Bezdězem - výluka (busem) -> Mladá Boleslav - už vlakem - Kolín -> Ústí n/O. (hodinový čekání) -> Lichkov -> a moje bydliště, který neprozradím! xP

Přišla jsem domů, najedla a šla spát. Na hodinu jsem usnula, ale pořád mi do pokoje chtěl líst brácha - nevěřil, že spím, tak mi furt bouchal na dveře div mi nerozbil sklo. A hlavně že jsem babče říkala, že si jdu schrupnout a stejnak pak brácha pustil úplně nahlas jeho hudbu z Galactiky a tím mě fakt dostali - OBA! Bábi se tam začala tlemit na celý kolo, takže jsem už neusnula. Celá nasraná jsem si vzala oblečení a šla se vykoupat.. Na bráchovy dotazy typu: - ty jsi spala? - jsem radši neodpovídala. No a teď jdu dolů se přivítat s mamčou a ukázat se jí, že se mi nic nestalo.. až na odřeniny až do masa na nohách - od bot.. Bolí to jak sviň, ale co se dá dělat že? :)

Kdyžtak píšu to spíš pro sebe, abych si uchovala vzpomínky, kdybych si je chtěla obnovit, takže ani nečekám, že si todle bude někdo číst..
Kdyby náhodou, tak se mějte! Počasí je tu už pěkně hnusný, furt prší. Papa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Broučidlo-věrné SBé Broučidlo-věrné SBé | Web | 29. května 2009 v 19:13 | Reagovat

OMG! Takový týpky jako je ten cokán potkávám každý den ve škole. A na Mácháči to prostě miluju! Naši tam jedou za dva týdny se psama na výcvik a já budu týden sama doma. Juchů!

2 nezávislá nezávislá | Web | 30. května 2009 v 13:55 | Reagovat

No to tam mám jenom jako jednu jizvu nad tím okem. To když mi byly asi 2 roky tak jsem spadla na květináč xDD
Promin, dlouho jsem tu nebyla, později se stavím, přečtu článek/ky, napíšu komentáře..
Měj se ♥<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama