Když je někdo takovej srab jako já..

1. června 2009 v 20:59 | zapplig |  Citové výlevy
Blbější člověk snad nemůže existovat!

Samozřejmě.. zase jsem si uvědomila, jakek jsem nemožnej debil. Fakt že jo. Nevim, proč zrovna já musim mít takový divný reakce? Proč se chovám nemožně, kdykoli mě nějakej kluk oznámí, že mu jsem sympatická a 'někdy' později by se se mnou chtěl vidět osobně? Proč jsem takovej srab?
Jenže já se nebojim! Nevim čeho?!
A když jsem to o sobě zjistila, proč si zadělávám na problémech tím, že se seznamuju s dalšíma takovýma klukama? Co si od toho slibuju? Že si všichni budou chtít donekonečna jen dopisovat a nic víc? Sama si říkám: "Holka, tomu ani ty sama nevěříš.. Když se chceš s někým seznámit, tak to je se vším všudy! Tak přestaň blbnout a vzchop se!" .. Jenže ono se to, zdá se, nedaří..
Pořád mám nějaký vedlejší obavy. Něco, čeho se asi nikdy nezbavim..

V sobotu mi Martin oznámil, že by mohl (a hlavně se mu hrozně chce!) za mnou v neděli přijet. S ním je to psaní tak hrozně hezký! Mám ho hrozně ráda a nesnesu představu, že bych si s ním už neměla ani vyměnit pozdrav.. že by si našel holku.. že by.. že bych ho prostě stratila.. Já bych to asi nezvládla.. Chci se s ním sejít, jenže.. prostě nevim co mám dělat.. Když mi tamtu větu oznámil, zase se mi udělalo nehorázný špatně - strach, nervozita, obavy,... A proto jsem se jeho návrhu vyhnula a vymluvila se na školu.. ZASE!
Ale vždycky (třeba i teď!) bych se za ním rozběhla.. Hrozně ho chci vidět naživo, popovídat si s ním, poznat jestli je tak hrozně hodnej i ve skutečnosti, jestli nemám ráda toho špatnýho..
Ale zase mu nechci ublížit víc, než mu ubližuju teď.. Jak mi píše, tak mě má taky dost rád.. hodně dost rád :D .. a kdybych se s ním setkala, kdoví kam by to až došlo.. A kdybych se s ním setkala a prostě mi to nějak nevyhovovalo, že by se mi nelíbil a nepřipadal mi už tak skvělej.. Nechci ani pomyslet na to, jak by mu to ublížilo - a vlastně i mě..
Já vim, hrozně moc to rozebírám, říkám si pro a proti a úplně to pitvám.. Možná to je ten důvod mých obav.. Hrozně se zaobírám takovýma věcma a neberu si z toho to dobrý..
Teď tu brečim a nevim co mám dělat.. Kdybych byla aspoň nervózní ze štěstí, že přijede! Jenže ono ne.. prostě se musim bát jak malá holka..
Aspoň, že mám oporu.. Lucka mi hodně pomáhá.. Se vším se jí svěřuju, jenže vždycky si před ní připadám jak naprostej idiot.. Tvrdí že mě chápe, ale stejnak na ní vidim, jak jí dělá problémy tohle ode mě poslouchat.. Ona tohle nemůže nikdy pochopit.. Prostě žije v jiným světě než já.. Moje problémy jsou jí úplně mimo.. Ale je zvláštní, že já její problémy chápu do detailu..
Chce tudle moji 'blbost' řešit, říká že mě k Martinovi dokope.. Ví jak ho mám ráda..
Těšim se hrozně na prázky, až k němu budu moc jet já.. Sama se odhodlám, kdy ho uvidim..
Jenže se bojim, že do té doby nebude schopnej čekat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teris Teris | Web | 1. června 2009 v 21:04 | Reagovat

ej tvoje články jsou překrásný!

2 KwiQy KwiQy | Web | 1. června 2009 v 21:04 | Reagovat

Ahoj moc se Omlouvám za REKLAMU
Ale dáš mi prosim hlas KWIQY-ZTRACENI Dyštak jukni i na muj blog:) a napiš jakej je a ták DÍK :)

3 !_!_! Alec Volturi !_!_! !_!_! Alec Volturi !_!_! | Web | 1. června 2009 v 21:04 | Reagovat

Ahooooj mas kraasnej blog! Nechces juknout ke mne ? Staci kdyz jen nahlidnes :D Pa

4 editka editka | Web | 1. června 2009 v 21:05 | Reagovat

Jani, já si s tebou radši pokecám na icq...

5 M.I.M.A M.I.M.A | Web | 1. června 2009 v 21:10 | Reagovat

Taky si pořád říkám, že to já jsem ta blbá. Hnusná a blbá kráva, která nic neumí, ikdyž vím že to tak není.
Chybí mi sebevědomí, které mi shazují ostatní tím, že mě kritizují ...

6 xxMoOnikAaxx xxMoOnikAaxx | Web | 1. června 2009 v 21:12 | Reagovat

Ahojky to znám :) musíš sebrat odvahu a říct si , vždyť je to super kluk , prostě se s ním sejdu , nebo ho chci ztratit ?!
Nebooj se :) V každym případě řekni třeba kámošce kde ste , ptže fakt nikdy nevíš co se může stát .. :))

7 Podivná° ° Podivná° ° | Web | 4. června 2009 v 12:47 | Reagovat

Naproto Tě chápu! Mám to nastavený úplně stejně! Skoro půl roku jsem se odhodlávala toho "mýho" navštívit..:)) Vážně jsem ho děsně moc chtěla poznat. Ale na druhou stranu, tam bylo moc obav a nervozity abych dokázala sednout do busu a jet těch spropadenejch 50 km za ním. Jednou jsem se přesvědčila, že to zvládnu, jela jsem za ním, byla jsem přesvědčená, že dál už nemůžu žít jen z jeho písmen. Chtěla jsem ho poznat. A víš jak to dopadlo? 5km před jeho městem jsem vystoupila z busu a čekala tam v dešti 4 hodiny na autobus domů. Ano, takovejhle já jsem srab. Nedokázala jsem to. Po pár týdnech si našel holku a náš "vztah" vyšuměl do ticha. V ten okamžik jsem přísahala, že tohle už NIKDY neudělám!.. Že jsem příliš velký srab na to abych se s kým kolikv z netu potkala in real:)) No a pak přišel druhej kluk, dlouho jsem se snažila nezískat k němu nějaký ten citový vztah, ale dlouho jsem to nevydržela. Byl děsně fajn! Hodnej, milej a pěknej:)) Prostě takovej ten vysněnej ideál. Ale já už na začátku věděla, že to prostě nezvládnu. A jak dopadlo tohle? Jednou jsem ho úplně náhodou potkala! Šel s nějakým jeho kamarádem.. Vůbec jsem nevěděla jak mám reagovat a on mi to moc neulehčoval, prostě se na mě jen díval a šel dál. Byla jsem smutná a pokračovala v cestě. Najednou se mi to v hlavě srovnalo, a já za ním utíkala celý ten kus cesty. Pozdravila ho, a on to asi moc nečekal, jen mě pozdravil. Asi byl taky dost nervózní. Prohodili jsme si pár slov a já najednou zjistila, že to není ten "můj" kluk. Tohle byl někdo úplně cizí, vůbec jsem ho nepoznávala.(Byl to on, myslela jsem to obrazně, že jsem čekala něco jinýho:D). A to byl další bod zlomu. Naše konverzace zase vymizela do ticha.. A pak poslední, byl podstatně starší než já. A nepsali jsme si ani dlouho, asi jen 14 dní:)) A pak jednou takhle příjdu ze školy a on stojí vedle svého auto, u našeho baráku. Byl to šok. Ale řeknu Ti, že z těhle třech kluků byl ten poslední nejlepší! Strávili jsme spolu celý den, a pořád se občas vídáme, jsme kamarádi:))

-----------------------------------

Jejda, nějak sem se rozepsala, ale jen jsem tím chtěla říct, abys sebrala odvahu a jela za ní! Jinak vážně nezjistíš jaký je!.. Musíš se připravit na sklamání, ale třeba to výjde! Myslím, že je lepší něco dělat, než sedět doma na zadku a říkat si co by kdyby, a hlavně jednej rychle! Jestli je tak úžasnej jak píšeš, je jen otázka času kdy ho klofne nějaká jiná!..:))
Přeji hodně štěští:))

8 Podivná° ° Podivná° ° | Web | 4. června 2009 v 12:51 | Reagovat

Ještě bych chtěla říct aby jsi se připravila na to, až se uvidíte, že to bude v podstadě cizý člověk, jen aby Tě to nevyvedlo z míry:)) Na netu a v reálu je každej úplně jinej! S tím musíš počítat. Hlavně se neupni na toho z netu, protože potom budeš sklamaná, že jsi čekala něco víc:)).. Vážně ti přeju aby Ti to vyšlo:))

9 Podivná° ° Podivná° ° | Web | 4. června 2009 v 17:09 | Reagovat

Ach děkuji Ti za lichotku:D
Určitě na nic nečekej a hrr do toho po hlavě:)) I když bacha aby sis nenatloukla, ber to tak, že buď budeš mít všechno nebo nic. Stejně sama určitě nejlíp víš, že teď máš tak půlku všeho, a půlku ničeho. A řeknu Ti, že když neuděláš nic a spokojíš se s písmenama, tak na konci nebudeš mít nic. Tím nechci strašit, spíš naopak:))

Mojí povahu bych nepřála ani člověkovi, kterého úplně nejvíc nenávidím:)) Vážně ne! A jak tak koukám tak z tvých článků je více než patrné, že jsme na tom s tou povahou dost podobně!:D Upřímnou soustrast!

Teď k účesu: Díky Ti za pochvalu!:) A ani já si to nějak neplánovala. Jsem radši taková šedá myška, než něco za čím se lidé na ulici koukají s otevřenou pusou:D.. Ale budiž. Mě občas v hlavě přeskočí a je to:)) Tím ze sebe rozhodně nechci dělat blba, to ne ale prostě někdy se tak asi chovám.

Teď ještě ohledně školy. GBN je jediná škola v našem okrese kde se dělaly přijímačky:)) A já si jí samozřejmě vybrala. Ale byla to pohodička, žádný učení nic. Myslím, že od 1.září to bude dost makačka. Ale tak když jde člověk na gympl tak by stím měl počítat!:D A kam razíš ty na školu?

A poslední bod. Nemocnice:)) Tak tam jdu moje milá zlatá s kolenem. Přes rok už s ním mám problémy, mám ho prý úplně zničené z fotbalu. Nebudu tam doufám moc dlouho. Snad jen jeden den. Takže to nejspíš přežiju:D Nemusíš mít strach!:))

10 Martin Martin | 8. dubna 2012 v 23:22 | Reagovat

Hele já sem sice kluk a semka sem nalezl protože sem nevěděl že to píše holka... ale mám stejnej problém... no nebo takhle, já třeba dostanu odvahu jít s holkou ven, ale nemám odvahu se k něčemu odhodlat, dat jí blbou pusu... pořád se něčeho bojím... nejvíc toho, že odmítne :( Ale teď jsem u jedný do který su blázen asi rok zjistil, že jednomu kamarádovi řekla, že prej semnou nechodila a ani chodit nebude... (chodila asi tejden... ale chápu ju..)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama