Nechte mě bejt! Nechte mě v klidu žít!

8. června 2009 v 21:32 | zapplig |  Citové výlevy
Vždyť "nic" nedělám, tak proč tohle..?

Můj budoucí spolužák (kuba) má kámoše (michala), kterej si mě uložil na icku. Ok, píšu si s ním asi od čtvrtka minulýho týdne.. a? Dneska mi napsal, že mě miluje! Že se do mě zamiloval! Že.. prostě.. já.. nedokážu.. Selhávám!
Jako by nestačily ty 2 měsíce v depresi a pak následky.. Teprve teď jsem si uvědomila pár věcí.. Dokonce jsem jemu napsala vzkaz, aby si mě přidal na profilu do přátel.. Což je u mě docela výkon..
A co se mi ještě nestane? Vim, že je do mě Martin zamilovanej. Že kdybych nebyla ten problém, už by tu dávno byl.. a teď.. mi michal napsal... že mě miluje. Dyť to není ani týden, co si JEN píšeme!!!

"To nemůžeš napsat" - psala jsem mu já..
"můžu protože to cítím, a kdybys mi dala možnost tak ti to řeknu do očí a třeba před tvejma kamoškama a celou tvojí budoucí třídou, i před kubou" - mi napsal on..

A už se strhl rozhovor, u kterýho bych si přála, abych nebyla jeho účastníkem..

Já nevim proč jsem tak trapná! I když vim, že s klukem nezůstanu jen u psaní, že na osobní setkání musí dojít.. že je možnost, že se do mě nějak "zblázní".. Jenže já, taková pipka, si vždy namlouvám, že to třeba tentokrát nemusí být stejný.. Třeba bude jinej než ostaní.. Třeba..
Jenže vždy z toho vyplyne to samý.. Vyplyne to ze .. Nejradši bych se neviděla.. Smazala všechny svoje hříchy.. Všem klukům, co mě poznali, bych vymazala paměť.. Aby si na mě nikdy nevzpomněli.. byť i v dobrým.. Jenže to nejde a já si tohle budu donekonečna pamatovat..

A teď nevim co mám dělat.. Co mám udělat s Martinem? S michalem? S ním? S ním to nemá už žádnou budoucnost, to chápu.. Jemu už jsem ublížila.. Ale co Martin? Ten si odkopnutí a zradu nezaslouží.. Jemu bych nemohla ublížit.. Jeho mám nesmrtelně ráda.. U něj jsem nebrečela zoufalstvím, když mi poprvý napsal, že mě miluje..Tak jako u michala..

Takhle na dně jsem snad ještě nebyla.. Ne, není mi špatně.. Nemám depresi (nebo aspoň zatím!).. jen nevim vůbec co mám dělat.. Jak se zachovat, abych jim neublížila? Michal by za mnou možná mohl jezdit skoro pořád.. Do jeho bydliště budu po prázkách chodit na školu a na intr.. Ale zase ho neznám natolik, abych k němu mohla něco cítit.. Něco víc než pouhý přátelství.. A na Martina se nemůžu vybodnout.. To prostě nejde..

A když mě michal staví do situace, kdy mám odpovědět "ano nebo ne" na jeho nabídku, že mi pomůže od mé frustrace vůči klukům.. Nevim co mám dělat.. Vždycky, když jsem znala holky v téhle situaci a žádaly si u mě o rady.. radila jsem jim, ať odmítnou všechny.. Protože takhle to ublíží všem a nikdo nebude na 'toho' žárlit.. Jenže jak bych si poradila teď? Jak bych uskutečnila své rady?...
Já jsem tak blbá! Blbá! Blbá! BLBÁ KRÁVA!!!!

Jestli se tohle už nezveřejní celý, tak na to se*u!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 editka editka | Web | 8. června 2009 v 21:41 | Reagovat

Všechno ti napíšu na icq.... ale jednu ti řkenu už tady --> TY ROZHODNĚ BLBÁ KRÁVA NEJSI!!!!!!

2 Nobby Nobby | Web | 8. června 2009 v 21:48 | Reagovat

Hale klídek,
To bude v pohodě, prostě tomzu co si s nim píšeš tejden řekni, že nho pořádně neznáš, nebot ak. A že máš ráda toho druhého.
Nejsi blbá, jsi až moc chytrá, protože uvažuješ nad ostatními, ale všem se prostě nezavděčíš! Musíš umět říct ne, ačkoli to nebude příjemhný. Já tak NE říct neumim, ale prostě teď se se ti nějak nučila. A ty to zvládneš taky. Já ti Věřim, ju? Máš ve mě OPORU!

3 Lady PB Lady PB | Web | 9. června 2009 v 19:35 | Reagovat

Jak se může někdo do někoho zamilovat po týdnu psaní si na icq? Vždyť je to postavený na hlavu.....
Když tu píšeš tak o *něm* tak zjišťuju, že já vůbec nevím, co se stalo... Musím si jít přečíst starší články...
Rozhodně nejsi blbá kráva... Ať se stalo, co se stalo, chybujeme každej,kvůli tomu krávou být nemusíš....
I kdybych adresu změnila, tak bych ti novou napsala, protže tvoje lčánky mám ráda a nerada bych o tebe přišla :)

4 Lady PB Lady PB | Web | 9. června 2009 v 19:54 | Reagovat

Samé *něm*, *něm*, *něm* :D Já myslela, jestli jsi o něm třeba někdy nepsala v článcích, kter= jsme já nečetla, když jsem tu nebyla...
Klidně si mě do oblíbených přidej, já si tě tam hodím taky, v neblížší době :) Kdyžtak se připomeň, zapomínám :)

5 Teris Teris | Web | 9. června 2009 v 20:27 | Reagovat

Ej já s tím moc zkušeností nemám. Tuším že tato situace není nijak příjemná, ale bohužel se s tím musíš vypořádat. A neboj to bude dobrý... Když Máš toho Martina ráda tak se na něj nevybodni, ale řekni michalovi že se do něj zamilovat nemůžeš jen potýdnů psaní po icq. A stejně máš ráda někoho jinýho... Opravdu držím palce ať se ti tohle všechno podaří vyřešit... hodně štěstí...

6 weili weili | Web | 10. června 2009 v 14:47 | Reagovat

Hrozně ráda bych ti napsala něco, co by tě povzbudilo, co by ti pomohlo. Ale zrovná já teda s timhle moc zkušeností nemám. V podstatě s tím nemám VŮBEC žádné zkušenosti.. Takže můžu napsat snad jenom, že ti moc držim palce ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama