Náš život nespočívá v tom, že bychom seděli na nějakém vrcholu hory a rozjímali o svém pupku.

29. srpna 2009 v 23:23 | zapplig |  Citové výlevy
Náš život se odehrává ve světě a vzájemně se ovlivňuje s ostatními.

Asi před půl hoďkou jsem přišla z venku. Byla jsem v kině na filmu Válka nevěst - hezký. A pak ještě s bráchovou partou jsem asi hoďku poseděla vedle kina. Jo, bylo to tam s nima fajn. Akorát mě pak brácha začal štvát. Začal tam o mě mluvit jako že jsem ta nejhorší ségra co kdy může být, jsem náladová a celkově protivná, navíc tichá a že to bude vopruz, až s ním budu jezdit na intr. Fíša při této zprávě byla nějaká nadšená a říkala, že to bude prdel se mnou. A brácha na to, že to bude fakt "super", že jsem tichá jak cosi, takže se mnou žádná prdel není.. Jenže co on o mě může vědět? Neví, jak se chovám s kámošema, tak proč o mě takhle mluví? Měla bych si s ním o tom promluvit. Já vím, je to moje chyba, že se jako by neznáme. Když jsme oba dva doma a já ho někde uvidim, tak mi akorát tak leze na nervy. Z mýho pokoje ho hnedka vyhodim s tím, že si s ním kecat nechcu. To je právě důvod, proč o sobě takhle nic nevíme. Já nevim proč na něj jsem jako by alergická. Prostě ho nějak doma nemusim. On se chová divně.. Furt jen provokuje, až je to únavný. A díky vymoženostem, co máme každý v pokoji, se ani spolu nebavíme. A já bych ale chtěla. Chci ho znát jako svýho bráchu. Chci, aby mě měl rád a ne o mě hnusně mluvil, říkal nepravdivý věci a akorát mě tím shazoval. No, pravda je, že jsem tichá. Jenže to jen ve společnosti, kde nevim co mám dělat, nevim jak na mě ta společnost bude ragovat a nebo mě to tam prostě nebaví. A v tom vlaku to může být jiný ne? Co by dělal on na mým místě, když se s lidma z mojí bývalé devítky taky nijak nebavil? Co by dělal, kdyby býval byl někdy v té naší partičce? My bysme se tam spolu bavili a on, když by se tam s nimým extra neznal.. co by dělal? Taky by jen seděl, blbě čuměl a poslouchal.
Tak ale nechápu, proč o mě musí hned tak hnusně kecat.
Bývalý můj spolužák má o rok mladší ségru a všude ji bral, jeho kámoši ji měli rádi, nikde ji nepomlouval, nestyděl se za ni a prostě se k sobě chovali hezky. Proč je na mě můj brácha tak protivnej?
Jo, promluvim si s ním. A to, že se takhle chová každej druhej brácha k ségře, vím. Jenže můj by takovej být nemusel..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MUDr.Blue* MUDr.Blue* | Web | 30. srpna 2009 v 9:44 | Reagovat

super

2 Diply Diply | Web | 30. srpna 2009 v 13:40 | Reagovat

jj, promluv si s ní, ať není každej druhej, ale první ;) tak jak ten můj :) i když občas je na zabití :D tak snad se ti to podaří :) uvidíš, určitě, to půjde ;)

3 Broučidlo Broučidlo | Web | 30. srpna 2009 v 19:43 | Reagovat

Já bohužel žádnýho sourozence nemám.A nevím jak by to vypadalo,kdybych ňákýho měla. Možná bych byla úplně jiná. Každopádně,takhle je to s každým. Ať je to kamarád,spolužák,nebo rodič,určitě bych si s ním o těhlech vecech promluvila. Jsme silný holky a nenecháme si srát na hlavu!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama