Optimista prohlašuje, že žijeme v nejlepším možném světě.

27. srpna 2009 v 23:03 | zapplig |  Čas plyne
A pesimista se obává, že je tomu skutečně tak.

Hmm. Nevím, jak jinak začít tento článek, než-li znuděným citoslovcem. Jsem nehorázně unavená, ale prosím vás, neposílejte mě chrápat, jak se o to marně pokoušel můj brácha (!). Unavená jsem z asi osmihodinového lítání po městě v neuvěřitelném hicu a nesnesitelném světlu sluníčka. To víte, když se někdo zblázní, není mu pomoci. A my jsme dneska byli opravdu jak uprchlíci z blázince..
Jelikož Lucka musela jít do nemocnice na nějaké vyšetření a její máti po tom šla na pokec s její kámoškou, Lucka by nevěděla co dělat, tak mě vzali s sebou. Paní V. (ta Lucčina mamka) zaparkovala auto strašně daleko od nemocnice - prý že se u ní bojí parkovat - tak jsme si daly pěkně do těla a zvládly tu strašnou cestu. Nazpátek jsme šly už do města. S Luckou jsme měly 2 hodiny rozchod (!) - prý na jídlo a tak různě, hlavně aby si paní V. s tou kámoškou pokecaly o samotě. Tak jako že jo. V tom parnu jsme nevěděly coby, ale nějak se to zvládlo.. Pak jsme ještě po ústí lítaly jak vosy bez žihadel (=znamená to OPRAVDU zmateně) a pak se jelo tím pomalu udušeným autem do Žambru ukázat Lucce školu, jídelnu, divadlo a takový ty blbosti. Byly jsme obě tak vyblbaný, že jsme skoro spaly. Div že jsme vůbec šly. Stavily jsme se na tříšť a díkybohu, že se konečně jelo domů. No fakt, myslela jsem, že to nepřežiju. Opravdu pohroma jet někam v tomhle počasí. Hlavně že jsem říkala včera, že kdyby bylo hezky, tak bysme si mohly vzít plavky a stavit se tam na koupák. Jenže to mě nikdo nikdy neposlouchá. A samozřejmě při zpáteční cestě paní V. řekla: "Škoda, holky, že tu nemáte plavky. Mohly jsme být teď na koupáku." >_<' ...
A musim se pochlubit!! Včera jsem si koupila rifle! xD V K. (městě vedle) jsme se s mamčou šly (jen tak!) kouknout po nějakých těch riflích a peněžence, kterou potřebuju kuli dokladům - abych měla na cestách všechno pohromadě. Takže jsem si koupila jak jedny rifle, který se snad hnedka nerozpadnou, tak i peněženku. Fakt jsem nadšená. Hlavně jsem zvědavá na ty rifle.. :D Na sobě jsem je měla jenom 2x a to ještě krátce, tak až si je vezmu v pondělí na sebe, tak snad mi budou fajn.
Jsem fakt unavená, tak jdu spát. Všem přeju dobrou noc a jinou denní či noční dobu, kdy si třeba tento článek budete číst. A jestli ne, tak ne.. Ahoj. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 N!K€ N!K€ | Web | 28. srpna 2009 v 13:47 | Reagovat

CAW máš nádherný blog spřátelíš?Odepiš na blog a budu rád když hlásnež zde http://shwarzcoolka.blog.cz/0908/sonb-1-kolo#komentare jsem tam jako N!K€

2 Bonnie Bonnie | Web | 28. srpna 2009 v 15:33 | Reagovat

Jo, nákupy. :D To známe. Já byla nakupovat ve středu a taky jsem skončila s riflema... a s voňavkou a se šminkama. :D

3 Diply Diply | Web | 28. srpna 2009 v 21:00 | Reagovat

:D mno byla jsi fakt vycucnutá včera :D a to s tím koupákem by mě fakt naštvalo!! mno tak to se máš, já mám nový tričko *-* :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama