Ve svém osobním dramatu hraje každý hlavní roli.

25. září 2009 v 15:59 | zapplig |  Čas plyne
Nad oponou je napsáno: ,,Já sobě."

Jéja jéja. To ten čas plyne fakt nějak rychle. Ani se nenaděju a je zase týden pryč.
Posledně jsem kloudně psala 12.září. Za tu dobu se toho událo poměrně hodně, ale teď si na většinu nemůžu nijak moc vzpomenout, takže jen ty moje záchytný body..

Učitelka na něminu je fakt děsná kravka. Povídá si to o ní celá škola. Naštěstí tento týden nebyla 3 dny ve škole, stejně jako matikář ve škole nebude ještě týden, takže jsme měli samýho supla. Díky tomu ale bohužel jsme měli asi 5 hodin za týden účetnictví. A ve středu jsem právě z toho byla zkoušená. Jak jsem si myslela, že to nebudu umět, tak jsem dostala 1-. Už to mám aspoň za sebou a nemusim se kuli tomu stresovat. Včera jsme psali z dějáku, kterej jsem se teda moc neučila, protože mě prostě nebaví a jak jsem si ty látky pořád dokola omílala, tak se mi všechno začalo motat, tak jsem to nechala být. Z 11ti otázek nemám asi 3, což vychází maximálně na dvojku.
Když nebyla němčinářka ve škole ani ve středu na konverzaci (KNEJ), tak jsme měli supla - jinou němčinářku. Na hodině KNEJ se nás ve třídě sešlo jenom 3 lidi. Právě tehdy jsem se seznámila s holčinou ze druháku. A supl němčinářka nám řekla, že by nás chtěla učit pořád, že jsme fakt super "kolektiv" a že o nás prohodí u učitelky pochvaly, jak jsme šikovní. Že nás bylo tak málo, odpadla nám druhá hodina, takže se mohlo jít už ze školy. Ale já jsem šla ještě na PC. No, po pěti minutách si mě supl KNEJ zavolala ještě s jednou holkou, že jí máme ve třídě dát nahoru židle. Tak jsme je nahoru daly a supla nás pořád chválila, jak jsme hodné, že u ní máme miliony pochval.. A já z toho byla úplně vysmátá. :D Ta učitelka je vcelku fajn.. Rozhodně lepší než ta naše stálá. ;)
Jak jsem tu psala o té Míše, tak včera jsme se "trochu" chytly. Ona si volala s mamkou a já si povídala s Hančou, podle mě tak středním hlasem. A Míša po mě vyjela, že nemám řvát, že pak neslyší mámu. No a já jsem Míšu poslala do prdele, nazvala jsem ji (což není pravda!) pí*ou a tak, a po mých slovech mě tamsi poslala i ona. Po telefonátu si na mě otevřela hubu, co to jsem za nehoráznou blbku, že když mluví s máti, tak co na ni sprostě řvu, že na mě její máma nadávála.. Přímo to není pravda, já totiž slyšela snad všecko, co její máma do mobilu říkala, a nic o mě rozhodně nepadlo. Dokonce se i mě zastala Hanča, že prej jsem mluvila potichu a že stejnak když jsem já mluvila s Éďou přes mobil, že ona taky řvala a ještě k tomu sprostě, a že to jí NEVADILO.. No a tak jsme se s Hančou sbalily a šly se spolužačkou Mončou ven. Míša se na nás nasrala tím způsobem: "jakto že jdete ven beze mě?". Byly jsme venku asi 2 hoďky. Pak jsme se vrátily na pokoj a ona s náma nemluvila.. Prej jí bylo špatně, čemuž jsem moc nevěřila. Viděla jsem na ní, jak má uslzený oči, takže asi brečela.. Nevim proč a je mi to jedno. Dneska u snídaně řekla, že půjde na samotku - čili pokoj, kde bude sama.. Nebo že prostě odejde, hlavně aby nebyla s Hančou. Tomu já nevěřim. Co by jinde dělala? Všude je plno a ona by někde sama nechtěla být. Znáte to - plná huba keců a skutek utek. Ale fakt to mezi náma nějak skřípe. I Hanča říkala, že je Míša nějaká jiná.. A už chápeme, proč se u ní "tam doma" říká, že je to pi*da a nikdo ji nemá rád.. Ale to by bylo nadlouho..
Jinak škola je fakt fajn. Dokonce jsem si tam "našla" klučinu, akorát že už 2 roky chodí s holčinou a bavíme se spolu vlastně jenom na KNEJ. Tento týden, i když jsem s ním v jedné místnosti za celý den minimálně 20 minut, tak stejnak spolu nemluvíme. Ani to čau ne.. Je sympatickej, ale vim, že z toho nic nebude. Navíc po mě jede bráchův spolužák, zároveň jeho spolubydlící na intru a i zároveň můj spolucestovatel při nedělní cestě na intr. Je milej, nijak zvlášť hezkej.. Ale prostě sympatickej. Jako abyste si nemysleli, tak já kluka nechcu.. Ale prostě se mi líbí se s klukem poznávat, flirtovat a tak dáále.. Však víme, ne? ;P
A na závěr, co sem napíšu, tak najednou se mi z LA nechce domů. Jak se mi ze začátku stýskalo a byla jsem na práškách, tak jako ne že by se mi teď nestýskalo, ale prostě nechce se mi jet dom. Klidně bych na tom intru byla pořád. V LA se mi líbí, a když tam mám ještě lidi, se kterýma mě baví být, tak je to fajn. Akorát důvod, proč se mi domů chce, je ten, že můžu být celý den na pc.. Já totiž od středy měla absťák.. xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andýýý andýýý | Web | 25. září 2009 v 16:17 | Reagovat

Ahoj nekoukla by si se prosím ke mně na blog a nenapala by jsi svůj názor na moje nové stránky? nebo ne nové ale uplně nově zrekonstruované. Potřebovala bych radu. moc předem díky a moc se omlouvám za reklamu. pa a ještě jednou moc pls :)

2 Diply Diply | Web | 25. září 2009 v 16:59 | Reagovat

pché, mě zmíníš jen tak na okraj jo?? :P já jsem ti říkala, že tomu máš dát čas... musela sis zvyknout a zdá se, že už sis skoro zvykla :) což je fajn :) s tou holkou - to je blbý, ale tak třeba tak strašná není... ;)

3 Broučidlo Broučidlo | Web | 27. září 2009 v 12:25 | Reagovat

A to by třeba nešlo,že by jsi někoho z dospělých na intru požádala,aby tě dali na pokoj k někomu jinému???
Jinak je dobře že nechceš kluka. Ono je to bez nich občas lepší. A flirt je zdravě zábavná záležitost :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama