Usmívejte se za všech okolností.

2. října 2009 v 18:50 | zapplig |  Čas plyne
Vaši protivníci tak budou muset přemýšlet, co asi přehlédli.

Poslouchám písničky od skupiny Holki. Já vim, je to stará skupina, dnes už nijak populární a rozpadlá (prý by se ale měly dát dohromady?). Texty znám zpaměti, ale někdy není nad to si trochu zasnít nad klasikou.. Moderních hitů z dnešní doby mám za týden dost. Hanča si je na mým mobilu pouští pořád - a nejen Hanča. :)
Někdy o půl osmé by ke mě měla přijít paní kadeřnice (divně napsaný, ale co :P). V 19h končí máti v práci, takže ta dochvilnost bude zřejmě zajímavá. Ale abych nezamluvila to stříhání - bude se stříhat celá moje čtyřčlenná rodinka, včetně mě. A ještě teď vůbec nevím, jak bych se měla nechat ostříhat. Koukala jsem na netu na nějaký fotky, takže bych to jakž takž zkombinovala, ale taky záleží na tom, jaký druh vlasů mám a právě jak to na mě pak bude vypadat. No, každopádně budu mít ofinu a zkrácený vlasy min. o 1cm, protože mám konečky nehorázně roztřepený.. A pak budu mít vlasy obarvený na čokoládovou hnědou.. Uvidíme, jaký to pak bude mít dojem.
Právě v dnešní večer děcka z bývalé třídy chtěli uspořádat sraz na bowlu v K., ale prý kvůli pouti se to ruší. Ono to tedy dopadlo tak, že někdo něco řekl, ptala jsem se někoho druhýho, ten to popřel a třetí mi řekl úplně něco jinýho. Takže fakt nevim. Navíc se mnou tam chtěla jít Lucka, ale na co tam budeme jezdit, když bysme pak určitě jely s prázdnou domů? .. A ještě k tomu mě budou stříhat. Takže to neřeším a těšim se na svou novou image. ;P
Co se týče školy, tak je to vcelku v pohodě. Němčinu jsem teď měla jen jednu hodinu, zbytek mi odpadl. Máme hrozný suply, člověk se v tom nevyzná. Na jeden den si neopíšu supl a mám celý ten den ve škole peklo. A toho přepisování z papíru do sešitu - no děs. Jo, já bych si ty papíry klidně do toho sešitu nalepila, jenže na těch papírech píšu děsně hnusně, škrtám, prostě to flákám, a díky tomu si kazit sešit nehodlám. Kdo by se z toho pak měl učit?
Když jsem u toho učení - dneska jsme psali z eka (EKO=ekonomika). Učila jsem se to minulý víkend a do dnešní deváté hodiny ranní jsem se na to ani nekoukla. Takže samozřejmě za 5. Že by moje první pětka? Nádhera! Ale můžeme si ty špatný známky do měsíce opravit, takže se kloudně našprtám a nechám se přezkoušet. :)
Intr taky pohoda. S Míšou je to někdy tak a podruhý onak. Ona je děsně náladová. Skoro hůř než já. Ale tak 'jakože' snášíme se a to je hlavní. Navíc jí odešla z intru holka, se kterou si z její třídy nejvíc rozuměla, takže je věčně na pokoji a mě a Hanče má pak za zlý, že chodíme ven s holkama - bez ní - a prostě si užíváme. Ale my za to nemůžeme..
Víte jak se dělá "dušan dušan"? Jako na prsou? Tak todle mi dělá Hanča. A včera to bylo fakt perverzní, když jsme si to dělaly snad celý den. :D Ale tím bych se tady chlubit neměla. xP
Jinak ještě: koupila jsem si palestinu. ^^ Já vim, je už okoukaná, má ji kdekdo, ale vůbec jsem nevěděla, co bych si měla koupit na ten svůj krk. Koukla jsem se k ťamancům a tam ji měli jen za 60Kč - nekupte to. :) Tak ji mám doma a musim si ji vyprat, smrdí. Už se těšim až si ji omotám kolem krku. Ona je totiž ráno hrozná zima a i pak se mi na zimu bude hodit. Jsem šťastná. :)
Tak.. CD mi skončilo, to, s čím bych se tu "pochlubila" by bylo víc, ale tohle podle mě stačí. Na intru jsem sepsala asi 2 básničky, ale ty papíry jsem nechala ve skříni na pokoji, takže je semka hodim asi příští týden. Uvidíme, uvidíme. Tak se mějte prima a určitě se pochlubim, jak jsem si to páčo vysmolila. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady PB Lady PB | Web | 2. října 2009 v 20:01 | Reagovat

Jsem zvědavá na tvoje nové vlásky :) Určitě sem dej fotky :)

2 Diply ♥♥♥ Diply ♥♥♥ | Web | 2. října 2009 v 22:32 | Reagovat

chci tě vidět!! jaký máš to nový páčo :) no taky bych si měla dojít k holičce... tky jsem si koupila šáteček, ale ten můj byl teda dražší ×D dušan, dušan? co to máte za perverzní úchylky? ×D to neznám :P no, tak hlavně že se ti tam líbí...

3 janilla janilla | Web | 3. října 2009 v 12:52 | Reagovat

-Taky by jsem už potřebovala ostříhat a nějak oživit ty moje vlasy...
- My včera zase psali fyziku...taky za 5
- Palestýnu jsem taky chtěla, vlastně pořád chci. Jednou mi slíbil kamarád (vietnamec), že mi jí koupí u nich a pak mu dám prachy, ale nějak z toho sešlo a tak ji nemám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama