Ve svém trápení nejsme nikdy sami.

16. října 2009 v 17:30 | zapplig |  Čas plyne
Vždy se najdou lidé, kteří ochotně přihlížejí

Ahojky. Takže abych přešla rovnou k věci, začnu "básnit" o pařbě s naší (rádoby) partičkou..

S Hančou jsme k Monče (u ní jsme spaly) jely kolem 6h odpoledne. Šly jsme k ní rovnou do bytu a prostě jsme kecaly. Po 7h přišla M. s bratránkem H. a kolem 8h jsme šli všici na busák pro D. a Š. - obě holky. Pak jsme šli zase k monče, tam se každýmu rozdala dvoulitrovka polejváku, aby se každej hodil do nálady. H. si donesl vlastní vodku, takže si tam pil svoje, Š. pila jakýsi pivečko a jinak každý si tam prostě pil co chtěl. Já jsem polejvák moc nepila. Chtěla jsem být střízlivá. Ale pár loků mi neuškodilo. Když se všici zkulturnili, měli správnou náladu a prostě už chtěli vyjít, kolem půl 10 se šlo do klubu. Zaplatil se vstup, odložily se věci do šaten a mířilo se přímo do víru hudby a tance. Ze začátku tam nebylo moc lidí, protože byl fotbal, ale pak se to tam zalidnilo a byla legrace.. A následnýho zklamání. Legrace proto, že jsem si zatancovala s holkama i klukama, prostě jak to chodí. A zklamání - potkala jsem tam hrušku - tj. přezdívka kluka, co chodí se mnou na knj a i se mi líbí - a on tam tancoval skoro pořád s D. No, a když odcházel, tak se spolu vykousli.. Přímo vedle mě.. Já je viděla.. D. před odchodem do klubu věděla, že se mi hruška líbí. Já jí to řekla. A pak todle.. holky jí pak řekly, že je to vůči mě hnusný, tak se pak o tom se mnou nebavila. Já kuli tomu měla zkaženej celej program. On odcházel ve 2h a my jsme odešly s Hančou a Š. kolem 4h. Sice jsem tam s holkama tancovala, i s jedním klukem, kterej jel jak po mě, tak i po Hanče a Š. a na hrušku jsem nemyslela, ale i tak.. Ke konci, asi tak půl hodiny před udchodem, jsem už vůbec netancovala. Jen jsem posedávala na židli a koukala se na holky, jak se bavěj a přemýšlela jsem.. Od té doby jsme s D. měly takovej vztah jako že se spolu moc nebavíme. Ona na mě byla nějaká divná. Jako by se bála mi cokoli říct, aby mi třeba neublížila.. Nebo abych neublížila já jí. Nebo já nevim. A ve středu na mě jakž takž kloudně promluvila - a to otázkou: "jak bylo na konverzaci? co hruška? kecali jste spolu?" já odpověděla: "jo, kecali jsme spolu, dokonce seděl vedle mě.. Ale mluvili jsme hlavně o němčině." - samozřejmě to byl jeden velkej kec. Ale nechtěla jsem jí říkat, co jsme doopravdy dělali.
Seděl vedle mě protože neměl učebnici. A kecali jsme spolu. Převážně o jiných věcech, hlavně ne o němčině. Dal mi svoje icko. A já nevim, jestli si ho mám přidat nebo ne. Bylo to ve středu a od té doby jsem na netu byla asi dvakrát plus ještě dneska od 14h. A pořád váhám. Rozhodla jsem se si s D. promluvit, že hrušku nechcám na pokoji, že ho nechám JÍ, i když on jednu holku má.. Ale i tak. Radši přijdu o kluka než o kámošku. Ale když jí řeknu, že ho nechám být a pak přijde na to, že si s ním třeba píšu na icku, tak co si pak o mě pomyslí? Hanča ví, že mi dal číslo a říkala, že to nemám nikomu dalšímu říkat. Hlavně aby na to D. nepřišla. Já jí kdyžtak nechci ublížit. Podle holek na tom kuli hrušce byla pěkně v pi*i. Jenže to já taky. A já nikoho nezajímám.. Ale když si to tak vezmu, tak ona ho zná víc jak rok, kdežto já ani ne 2 měsíce. No, já fakt nevim co mám dělat. Ještě k tomu jsem zítra mohla jít do klubu zas. Ale jelikož jsem věděla, že tam D. pude taky a pak mi hruška řekl, že si tam taky zatancuje, tak jsem to radši vzdala. Fakt se mi na ně dva spolu nechce koukat. Já bych to už asi nezvládla. A zbytečně si takhle zkazit večer nechci. A možná by to i hruška poznal, kdyby mě uviděl, jak jsem naštvaná.. Třeba by si to domyslel.. A to já nechcu.
Ne, mě stačí, když vidim, co si D. maluje - jeho jméno snad všude na volných papírech. Mě je vážně do breku. Ještě do toho Martin a bráchův spolužák. Chjo.. Jsem v tom až po uši. Nevim koho mám opravdu ráda a koho chci jen tak z rozmaru. S Hančou jsem to probírala a fakt v tom mám zmatek.. Nějak si to všecko musim urovnat.. Snad z toho já i ostatní vyjdou v pořádku a bez kdejakých újmů. Nechci se s nikým hádat a gor s holkama ve třídě, který mám fakt ráda. Tak mi prosím držte palce. Děkuju, ahoj. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nobby Nobby | Web | 16. října 2009 v 21:26 | Reagovat

Ahoj,
dám ti nevyžádanou radu, nikdy se všem nezavděčíš. Ted ale přemýšlej na koho myslíš častěji? Koho máš "jen" ráda a koho miluješ? Jestli je ona opravdová kámošk apochopí že jde o boj a ten kdo ho vyhraje má prostě štěstí, ta druhá se nesmí zlobit!
Víš kolikrát já tohle zažila?? Moooc mooc mockrát, kdybych kůli tomu musela hned strácet kamarádky, byla bych na mizině!
Já vímm  že zrovna ode mě "pani nedokonalý" to zní divně, ale musíš bojovat. A kd\ž to evyjde ber i JEHO jako kamaráda, i když to půjde stěží, tak já ti teda věřím!!!
PS... držim palce :)

2 Borůvková slečna Borůvková slečna | Web | 17. října 2009 v 10:30 | Reagovat

AHoj,Snad se to vyřeší, a snad si uvědomíš koho máš ráda. Někdy mám taky zmatek. Někdy taky vlastně nevím co chci.. No ale myslím, že se ti nepodaří udělat to tak aby si nikomu neublížila, protože když se ti to povede, tak pak zjistíš že si ublížila sobě. Držím palce. Mám tě moc ráda <3 Chci aby si byla šťastná x)

3 Borůvková slečna Borůvková slečna | Web | 17. října 2009 v 10:58 | Reagovat

No asi tak, ale myslím že on si mě všimnul stopro xD Důvodů proč si to myslím je mnoho, tak třeba po cestě do školy jdu do obchodu a on tam taky chodí, takže většinou stojím vedle něho. Navíc do školy jdu vždycky s kámoškama z druháku a to kousek od něj a jeho party, jezdím stejným vlakem, a mám třídu vedle něj, kromě jedinýho dne v týdnu končím úplně stejně jako on, takže na nádru jsme zaráz, takže xD No lepší nekomentovat, protože většinou mělu dementní keci, a jsem pořád vytlemená xD
Taky myslím, že to s tou společností není pravda. Já jsem ve společnosti pořád, ale copak jsem někoho potkala, ne! xD

4 * Thom&$  * * Thom&$ * | Web | 17. října 2009 v 12:35 | Reagovat

Ahoj mám na blogu new dess, tak se prosím stav a ohodnoť mi ho, tgěším se na tvůj názor, ahoj

5 janilla janilla | Web | 18. října 2009 v 15:05 | Reagovat

Taky se mi dřív stalo něco podobnýhoho...jen za jiných okolností... :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama